Keď staré drevo rozpráva nové príbehy

Priemysel
st.vol
32 tis. zhliadnutí / pred 8 týždňami
thumb UP
22
thumb DOWN
Zdieľať

Informácie

Rodinná firma na východe Slovenska začala svoj príbeh s cieľom premeniť storočné drevo na unikátny nábytok a dekorácie s dušou. Špecializuje sa na výrobu masívnych stolov a živicových diel, kde je každý kúsok výsledkom precíznej ručnej práce a vášne k remeslu. St.vol prináša na trh produkty, ktoré spájajú tradičné metódy s moderným dizajnom a funkcionalitou, pričom kladie dôraz na kvalitu, detail a osobitý príbeh každého kúska.
 

Našim poslaním je propagovať slovenských výrobcov a poskytovateľov služieb. Ukazujeme, že kupovanie slovenských produktov má zmysel, že majú kvalitu, cenu a hodnotu. Cez príbeh výrobného procesu ukazujeme podstatu slovenskej výroby. A podstatnou ambíciou je pomáhať prenikať do zahraničia na druhé trhy.

Využívame naše komunikačné kanály a videá na to, aby sme ukázali, ako sa na Slovensku vyrába a v akej kvalite. V našom projekte sa zameriavame na slovenskú kvalitu, konkurencieschopnosť a vývozný potenciál domácich produktov. Podporujeme široké spektrum producentov od kultoviek, ako sú chrumky a horalky, cez nápoje, víno a pivo, až po inovatívne produkty a tradičné slovenské produkty, ako sú fujara a bryndza.

Minerálne vody pre každodenné osvieženie
03:57
Minerálne vody pre každodenné osvieženie
MINERÁLNE VODY a.s.
66 tis. zhliadnutí / pred 8 mesiacmi
Akou cestou prejdú zemiaky až k vám
03:55
Akou cestou prejdú zemiaky až k vám
Zeleninárska s.r.o.
47 tis. zhliadnutí / pred 6 mesiacmi
Ako sa vyrábajú obľúbené Lunter nátierky?
03:47
Ako sa vyrábajú obľúbené Lunter nátierky?
ALFA BIO s.r.o.
68 tis. zhliadnutí / pred 7 mesiacmi